Tempo

Tuemme kansainvälistä osaamista ja yrittäjyyttä Varsinais-Suomessa. Valmennamme ryhmiä ja yksilöitä, rohkaisemme työnantajia ja rakennamme työkaluja ohjaajien ja neuvojien käyttöön.

We support international talent and entrepreneurship in Southwest Finland. We coach groups and individuals, encourage employers and build tools for migrant entrepreneurship guidance.

 

Ota yhteyttä! Please, contact us!

tempo(at)humak.fi, 050 467 8258

Jenny Honka, jenny.honka(at)humak.fi, 0400 349 243
Satu Riikonen, satu.riikonen(at)humak.fi, 0400 349 306
Laura Keihäs, laura.keihas(at)humak.fi, 050 517 5542
Anna Pikala, anna.pikala(at)humak.fi, 0400 349 246
Hanna Tarvainen, hanna.tarvainen(at)yrittajat.fi, 040 751 1166
Niina Pekkala, niina.pekkala(at)yrittajat.fi, 040 736 4205
Niina Autiomäki, niina.autiomaki(at)humak.fi, 050 349 6404
Emilia Reponen, emilia.reponen(at)humak.fi, 0400 349 309